3. Agnieszka Czubińska

Członkini Stowarzyszenia Mieszkańców Smochowice Południe.
Mam 27 lat, z wykształcenia jestem technologiem żywności. Obecnie pracuję na stanowisku specjalisty w dziale logistyki. Interesuję się fotografią, grafiką projektową i ogrodnictwem. Czas wolny spędzam aktywnie, najczęściej udając się z mężem na wycieczki rowerowe.

Poznań jest moim miejscem na ziemi. To tu się urodziłam, wychowałam, uczęszczałam do szkoły i na studia. To właśnie Poznań jest miastem, w którym postanowiłam pozostać i stworzyć wraz z mężem nasz wymarzony dom. Poznanie lokalnych problemów oraz zaangażowanie w życie osiedla przyczyniło się do założenia wraz z grupą sąsiadów Stowarzyszenia Mieszkańców Smochowice Południe. Stało się to dla mnie impulsem do działania.

Zamiast być bierną i narzekać na obecną sytuację, postanowiłam coś zmienić. Wiem, że dzięki zaangażowaniu, wytrwałości, konstruktywnej rozmowie, racjonalnym argumentom i odrobinie wysiłku możemy sprawić, że nasze otoczenie stanie się bardziej bezpieczne, piękniejsze i przyjazne mieszkańcom.

Swoimi działaniami chcę przyczynić się do poprawy infrastruktury drogowej na osiedlach peryferyjnych, stworzenia małej architektury przyjaznej mieszkańcom, zwiększyć ilość klinów zieleni oraz podjąć wyzwanie walki z wandalizmem.