Zielony Dębiec

  6. HOPPE MATEUSZ

HoppeMateusz 29 lat, wykształcenie: wyższe
Jestem absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od czterech lat pracuję na poznańskiej uczelni wyższej. W 2013 roku wziąłem ślub i zamieszkałem z żoną na ulicy Cedrowej. Powodem zgłoszenia mojej kandydatury do Rady Osiedla jest chęć zadbania o miejsce, w którym z moją rodziną będziemy żyć wiele lat – o Zielony Dębiec. Na Dębcu chciałbym zadbać o bezpieczeństwo, chodniki i inne elementy infrastruktury, komunikację Rady Osiedla ze wspólnotą i bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez mieszkańców.

 

  16. NIEDZIELSKI HUBERT

NiedzielskiHubert 24 lata, wykształcenie: wyższe
Skończyłem filologię polską na UAM. Od dziecka mieszkam na Dębcu i chciałbym mieć większy wpływ na wprowadzanie pozytywnych zmian w mojej części miasta.
Decyzja o starcie w wyborach do rady osiedla w moim przypadku opiera się zwłaszcza na chęci postawienia na lepszą komunikację z mieszkańcami – uważam, że każda osoba z Dębca powinna móc dowiedzieć się, jak kształtuje się budżet rady i jakie działania są przez nią podejmowane. Chciałbym przysłużyć się swojej okolicy i być godnym reprezentantem wszystkich osób, którym zależy na rozwoju Zielonego Dębca.