Wilda

  1. BADZIAK ŁUKASZ

BadziakLukasz 29 lat, wykształcenie: wyższe
Politolog, grafik komputerowy i redaktor. Chcę stworzyć portal dla mieszkańców Wildy, aby ich informować i angażować wokół spraw dotyczących dzielnicy.

 

  2. BANASZAK JAN Maria

BanaszakJanMaria 27 lat, zawód: wschodoznawca
Wschodoznawca, wildzianin od urodzenia, miłośnik gór i pieszych wędrówek. Będę walczył o lepszą infrastrukturę i bezpieczeństwo na Wildzie.

 

  7. BONK-HAMMERMEISTER DOROTA

BonkHammermeisterDorota 44 lata, wykształcenie: wyższe
W Radzie Osiedla Wilda od 2011 r., członkini stowarzyszeń WILdzianie, Prawo do Miasta i Kongres Kobiet. Chciałabym, aby Wilda była czysta i bezpieczna.

 

  9. BOROWIAK PATRYK

BorowiakPartyk 32 lata, wykształcenie: doktor nauk humanistycznych
Wildzianin od urodzenia, pracownik naukowy UAM, prezes fundacji kulturalnej, przygotowuje książkę o dzielnicy. Chcę wprowadzić na Wildę teatr, film i muzykę.

 

  12. DADEJ WIOLETTA

DadejWioletta 38 lat, zawód: aktor, reżyser
Aktor i reżyser z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez masowych i rekreacyjnych oraz w produkcji i realizacji spektakli teatralnych. Stawiam na kulturę!

 

  13. DOMAGAŁA MARCIN

DomagalaMarcin 29 lat, wykształcenie: wyższe
Absolwent kultury politycznej na UAM, przedsiębiorca, sportowiec amator. Chciałbym zająć się sprawami Wildy „za Hetmańską”.

 

  15. FALKIEWICZ JAROSŁAW Adam

FalkiewiczJaroslaw 39 lat, wykształcenie: wyższe
Inżynier transportu i logistyk, maratończyk i rowerzysta. Na Wildzie mieszka i pracuje. Działa w Stowarzyszeniu WILdzianie. Chcę Wildy przyjaznej mieszkańcom.

 

  19. FRĄCKOWIAK AGNIESZKA Danuta

FrackowiakAgnieszka 29 lat, wykształcenie: wyższe
Manager ekonomii społecznej, Wiceprezes Stowarzyszenia PSYCHE SOMA POLIS. Na co dzień promuje zdrowie. Mój cel: Wilda bezpieczna, Wilda dla osób starszych.

 

  21. GAWRYSIAK-KNEZ ANNA

GawrysiakKnezAnna 40 lat, zawód: nauczyciel
Nauczyciel i przewodnik. Prezes Stowarzyszenia WILdzianie. Nagłaśniam wildeckie problemy, organizuję imprezy dla i z mieszkańcami, szukam funduszy i wsparcia.

 

  22. GENOW TOMASZ

GenowTomasz 24 lata, student
Student filozofii i historii sztuki. Na Wildzie od urodzenia. Twórca murali z poezją. Działam na rzecz pieszych i walczę z nielegalnymi reklamami.

 

  25. GÓRSKA KAROLINA

GorskaKarolina 34 lat, wykształcenie: wyższe
Zawodowo zajmuje się ochroną środowiska, działa w Stowarzyszeniu WILdzianie. Zadbam o więcej zieleni na Wildzie – to czyste powietrze i przyjemniejsze otoczenia do życia.

 

  30. KOZŁOWSKI ŁUKASZ Paweł

KozlowskiLukasz 25 lat, zawód: koordynator rejsów
Pracuje na lotnisku Poznań-Ławica. Społecznik, członek Stowarzyszeń Inwestycje dla Poznania i WILdzianie. Powalczę o lepszą infrastrukturę na Wildzie.

 

  31. KRAUZE JĘDRZEJ

KrauzeJedrzej 21 lat, wykształcenie: średnie
Wiceprezes ministrantów na Rynku Wildeckim, drużynowy i instruktor harcerski, student UE. Pasjonat sportu, gór, podróży. Zajmę się bezpieczeństwem i porządkiem.

 

  32. KRZYWOSZ MARIAN

KrzywoszMarian 58 lat, zawód: monter
Pracownik „Cegielskiego”, od 2011 r. w Radzie Osiedla Wilda – przewodniczący Komisji Gospodarki Przestrzennej. Społecznik. Chciałbym kontynuować odnowę chodników, dróg i skwerów.

 

  37. NAPIERAŁA KATARZYNA

NapieralaKatarzyna 30 lat, zawód: historyk
Urodzona wildzianka z wieloletnią aktywnością w Samorządzie UAM. Rowerzystka miejska, działa w Stowarzyszeniu WILdzianie. Postaram się by nasza Wilda była na glanc!

 

  38. POHL MARIUSZ Artur

PohlMariusz 41 lat, wykształcenie: średnie
Handlowiec i doradca klienta. Rzemieślnik. Założyciel grupy Wilda Biega. Członek Stowarzyszenia WILdzianie. Zachęcę Wildę do sportu i rekreacji.

 

  39. POPEK GRZEGORZ Marek

PopekGrzegorz 44 lat, zawód: przedsiębiorca
Filolog dawniej, dziś przedsiębiorca. Za cel obieram sobie walkę z psimi kupami, smog i zdemolowane wildeckie chodniki.

 

  40. RÓŻAŃSKI MAREK

RozanskiMarek 59 lat, zawód: elektronik
Elektronik, muzyk, animator kultury, społecznik, prezes Stowarzyszenia Gloria in Musica. Żonaty, 4 dzieci. Kolejny cel w życiu to Wildecki Dom Kultury.

 

  42. STEC SYLWIA

StecSylwia 39 lat, wykształcenie: wyższe nauki społeczne
Zawodowo zajmuje się konsultacjami społecznymi i mediacjami. Działa w Stowarzyszeniu WILdzianie. Zadbam o skuteczny dialog z mieszkańcami i o wildecką oświatę.

 

  44. TRYKSZA AGATA

TrykszaAgata 32 lat, zawód: politolog, prawnik
Politolog, prawnik, wiceprezes Stowarzyszenia „Ulepsz Poznań’’. Chcę ulepszać i zazieleniać Wildę także dla córki, która narodzi się pewnie w dniu wyborów RO.

 

  45. TUMASZ MACIEJ Radosław

TumaszMaciej 43 lata, wykształcenie: wyższe filologia angielska
Filolog angielski, pracownik naukowy – specjalista od logistyki i transportu miejskiego, biegacz i rowerzysta. Powalczę z brudem i bałaganem.