Rataje

OKRĘG II

  1. ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA

AgnieszkaAndrzejewska 40 lat, wykształcenie: wyższe, podyplomowe
Moja rodzina od pokoleń mieszka w Poznaniu. Aktualnie mieszkam na Osiedlu Jagiellońskim i właśnie z tym miejscem wiążę swoją przyszłość i mojej rodziny.
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (Kierunek Prawo Administracyjne Specjalizacja Prawo Handlowe). Studia Podyplomowe kolejno Uniwersytet im. Adama Mickiewicza ( Prawo Bankowe), Wyższa Szkoła Bankowości w Poznaniu ( Psychologia w Biznesie) a także Uniwersytet Ekonomiczny ( Mechanizmy Funkcjonowania Strefy Euro). Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w znanym Przedsiębiorstwie Eksportu Wewnętrznego PEWEX w Hotelu Poznań. Od 9 lat pracuje w sektorze finansowym i profesjonalnie doradzam w sprawach oszczędnościowo – kredytowych. Mam bogate doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji biznesowych.
Od lat przyglądam się kulturze w mieście i jestem zdania, że również w tym zakresie jest dużo do zrobienia i poprawienia. Poznań staje się powoli zaściankiem i tak naprawdę możemy tylko patrzeć jak w tym zakresie rozwija się Wrocław, Kraków, czy Łodź.
Kolejnym projektem wymagającym pilnego działania jest także ożywienie koryta Warty również prawej strony, a także zbudowanie autostrad rowerowych i rozwój sieci ścieżek w całym Poznaniu.

Moje cele to:

  • poprawa bezpieczeństwa na naszych osiedlach
  • poprawa warunków rekreacji dla wszystkich grup wiekowych i właścicieli czworonogów
  • wsparcie projektu powstania kompleksu sportowego Szkoły Podstawowej nr 19
  • wsparcie inwestycji w Publicznych Przedszkolach nr 9 i nr 10
  • organizacja przestrzeni parkingowej.