Nowe Winogrady Południe

  31. WIERZBICKI TADEUSZ

WierzbickiTadeusz 41 lat, wykształcenie: wyższe
Mam 41 lat, jestem absolwentem historii na UAM. Ukończyłem także studia podyplomowe zarządzania przedsiębiorstwami na Akademii Ekonomicznej. Prowadzę badania historyczno-genealogiczne i niebawem zamierzam opublikować wyniki mojej pracy. Mieszkam na Winogradach na Os. Przyjaźni wspólnie z żoną i dwójką dzieci.
Jestem wielkim miłośnikiem sportu, byłem zawodnikiem uprawiającym biegi na orientację, a aktualnie udzielam się jako sędzia jeździecki. Wielokrotnie sędziowałem wielkie imprezy w powożeniu zaprzęgami min. kilkukrotnie Mistrzostwa Świata, Europy i mistrzostwa Polski.
Od 19 lat działam w branży gastronomicznej, zatrudniam kilkanaście osób. Byłem jednym z organizatorów grupy inicjatywnej stowarzyszenia restauratorów. Nasza działalność doprowadziła do ujednolicenia i obniżenia opłat za dzierżawę terenów miejskich pod letnie ogródki gastronomiczne, które pomimo tego cały czas są najwyższe w Polsce. Cały czas aktywnie działam na rzecz zwalczania sztucznie tworzonych problemów i absurdalnych decyzji władz Miasta, utrudniających działalność średnim i drobnym przedsiębiorcom.
Jestem członkiem stowarzyszenia Prawo Do Miasta.
W Radzie Osiedla Nowe Winogrady Południe przede wszystkim zajmę się:

  • poprawą bezpieczeństwa na naszych osiedlach
  • racjonalną polityką przestrzenną
  • rozwojem drobnych imprez sportowych i kulturalnych