5. Karolina Woziwodzka-Kaczmarek

Prezes Stowarzyszenia „Poznań w chuście”, młoda mama, współtworzyła pierwszy Okrągły Stół Matek w Poznaniu, mieszka na Piątkowie na os. Stefana Batorego.

Jestem poznanianką, urodziłam się w 1987 roku, mieszkam na Piątkowie. Ukończyłam studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Mam dwoje wspaniałych dzieci. Moją pasją jest tworzenie biżuterii w technikach beading oraz bead crochet, a także przedmiotów użytkowych z filcu.

Od 2010 roku działam aktywnie w Stowarzyszeniu „Poznań w chuście”, a od roku 2012 jestem jego prezesem. Uczestniczyłam i współtworzyłam pierwszy Okrągły Stół Matek w Poznaniu.

Chcę mieć wpływ na kształtowanie mojego miasta, przede wszystkim na to, żeby usługi świadczone w ramach sektora publicznego były powszechne i bardziej dostępne dla wszystkich potrzebujących mieszkańców. Jako aktywna mama chcę i będę działać na rzecz tworzenia miejsc przyjaznych dzieciom i ich rodzicom oraz modernizacji starych placów zabaw, po to, aby stawały się ładniejsze i bezpieczniejsze. Mali obywatele są bardzo ważni, dlatego dostępność żłobków i przedszkoli to priorytet mojego działania.