Na kogo głosować na Minikowie?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na Ratajach?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na Garaszewie?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na osiedlu Przemysława?

OKRĘG 3 (STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, OS. Przemysława, ANTONINEK, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA”, WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, ZIELINIEC, KOBYLEPOLE, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO, SPŁAWIE, KRZESINKI, FRANOWO. KRZYSZTOF BARTOSIAK MIEJSCE NA LIŚCIE: 1

Więcej

Na kogo głosować na Chartowie?

OKRĘG 3 (STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA”, WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, ZIELINIEC, KOBYLEPOLE, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO, SPŁAWIE, KRZESINKI, FRANOWO. KRZYSZTOF BARTOSIAK MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Założyciel i

Więcej

Na kogo głosować na Zawadach?

OKRĘG 3 (STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA”, WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, ZIELINIEC, KOBYLEPOLE, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO, SPŁAWIE, KRZESINKI, FRANOWO. KRZYSZTOF BARTOSIAK MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Założyciel i

Więcej

Na kogo głosować na Krzesinach?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na Marlewie?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na Starołęce?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na Żegrzu?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na Polance?

OKRĘG 4 (RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, GŁUSZYNA, KRZESINY, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: RATAJE, ŻEGRZE, STAROŁĘKA, MINIKOWO, MARLEWO, GŁUSZYNA, KRZESINY, POKRZYWNO, GARASZEWO, DĘBIEC, ŚWIERCZEWO. TOMASZ WIERZBICKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Inżynier budownictwa oraz gospodarki przestrzennej, od 2014 r. radny Miasta

Więcej

Na kogo głosować na Szczepankowie?

Kandydaci do Rady Miasta Poznania OKRĘG 3 (STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA”, WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, ZIELINIEC, KOBYLEPOLE, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO, SPŁAWIE, KRZESINKI, FRANOWO. KRZYSZTOF BARTOSIAK MIEJSCE

Więcej

Na kogo głosować na Antoninku i Zielińcu?

OKRĘG 3 (STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA”, WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, ZIELINIEC, KOBYLEPOLE, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO, SPŁAWIE, KRZESINKI, FRANOWO. KRZYSZTOF BARTOSIAK MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Założyciel i

Więcej

Na kogo głosować na osiedlu Warszawskim?

OKRĘG 3 (STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA”, WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: STARE MIASTO, ŚRÓDKA, ZAWADY, GŁÓWNA, OS. WARSZAWSKIE, ANTONINEK, ZIELINIEC, KOBYLEPOLE, CHARTOWO, SZCZEPANKOWO, SPŁAWIE, KRZESINKI, FRANOWO. KRZYSZTOF BARTOSIAK MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Założyciel i

Więcej

Na kogo głosować na Umultowie?

OKRĘG 6 (PIĄTKOWO, NARAMOWICE, UMULTOWO, STRZESZYN, PODOLANY, KIEKRZ, SMOCHOWICE) KANDYDACI DO RADY MIASTA POZNANIA ZE SPOŁECZNEJ KOALICJI „PRAWO DO MIASTA” WYBIERANI PRZEZ MIESZKAŃCÓW DZIELNIC: PIĄTKOWO, NARAMOWICE, UMULTOWO, MORASKO, RADOJEWO, PODOLANY, STRZESZYN, KIEKRZ, KRZYŻOWNIKI, SMOCHOWICE MACIEJ WUDARSKI MIEJSCE NA LIŚCIE: 1 Współzałożyciel stowarzyszeń My-Poznaniacy i Prawo do Miasta, jeden z inicjatorów Kongresu

Więcej
1 2 3