6. Bartosz Rozynek

Członek Stowarzyszenia Przystanek Folwarczna, student Politologii i Administracji Samorządowej na UAM, członek Rady Parafialnej Św. Ducha.

 

Mam 22 lata i od urodzenia mieszkam w poznańskim Antoninku. Jestem studentem trzeciego roku na kierunku Politologia i Administracja Samorządowa, Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Jestem członkiem Rady Parafialnej działającej przy Parafii Ducha Świętego oraz Stowarzyszenia Przystanek Folwarczna. Prywatnie jestem kibicem KKS Lech Poznań, motocyklistą oraz interesuję się sportem i polityką.

Kandyduję do rady miasta, ponieważ chcę aktywnie uczestniczyć w ulepszaniu Poznania i doprowadzić do otwarcia poznańskiej sceny politycznej na nowe twarze. Jako radny miejski skupię się na czynnym działaniu w obszarach istotnych dla młodych poznaniaków, których potrzeby i problemy są mi doskonale znane. Moim priorytetem będzie tworzenie miejsc dla ludzi aktywnych: boiska z szatniami i zapleczem socjalnym i siłownie zewnętrzne. Będę zabiegał o tworzenie parkingów buforowych (min. Miłostowo, os. Sobieskiego) i utworzenie szybkiego transportu zbiorowego na Naramowice. Popieram rewitalizację obszarów zielonych oraz racjonalne zagospodarowania nieużytków (NIE dla budowania nowych centrów handlowych).